Wie zijn wij?

Op de Johan Frisoschool nemen wij allemaal graag onze eigen verantwoordelijkheid in het leer- en ontwikkelproces van de kinderen. Ons team bestaat uit meer mensen dan alleen zij die voor de klas staan. Samen staan we voor goed onderwijs in een rustige, veilige en schone omgeving. Ontdek met wie je kind te maken krijgt. Iedereen doet ertoe in onze scholengemeenschap. De leerkrachten en schoolassistenten in het overdragen van kennis en vaardigheden op de kinderen. De gymleraar in het voldoende laten bewegen van de kinderen. De sbd’ers in de extra begeleiding wanneer een kind extra zorg nodig heeft.

De beide conciërges in het aanbieden van een schoolgebouw waar alles op orde is. De schoonmakers in het spik en span maken van de lokalen, gemeenschapsruimtes en gangen. De locatieleider en directeur in het leiding geven aan de locatie en schoolorganisatie. Samen creëren we de veilige leeromgeving die je zoon of dochter nodig heeft om zich verder te ontwikkelen. Met wie je kind te maken heeft, ontdek je door per locatie foto’s van onze teamleden te bekijken. Ieder geeft daarbij in het kort aan wat hem/haar in het onderwijs vooral bezighoudt.

Linda van den Anker

Rekenspecialist

Carin Crone

Leerkracht groep 6/7N Bovenbouwcoördinator

carin@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Stefan Gerressen

Vakdocent gym

Aanwezig
Donderdag

Marinus van Grootheest

Vakdocent muziek

Aanwezig
Donderdag

Marieke van Haeringen

Onderwijsassistent

marieke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Frouke van Hardeveld

Leerkracht groep 1/2N

frouke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Donderdag t/m vrijdag

Marcella Heesen

Intern Begeleider / Leerkracht plusgroep

marcella@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m donderdag

Marianne Hijnekamp

Onderbouwcoördinator / Leerkracht groep 1/2N

marianne@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Manet Verwey

Interim Directeur

Anette Huurman

Leerkracht groep 1/2Z en 1/2N

anetteh@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Teun van IJzendoorn

Conciërge

teun@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Thea de Kam

Leerkracht groep 5/6Z

thea@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Robin Kant

Leerkracht groep 7/8N

robin@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Elise Kroeze

Leerkracht groep 4/5

elise@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag, woensdag t/m vrijdag

Ep Maalderink

Lid Managementteam / Leerkracht groep 5/6Z en 7/8Z

ep@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Willy van Nieuwamerongen

Leerkracht groep 4/5Z

willy@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Marjolein van de Peppel

Leerkracht groep 3Z
en 1/2Z

marjolein@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Bibeth Plantinga

Leerkracht groep 1/2Z

bibeth@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag en woensdag t/m vrijdag

.

Invalleerkracht

Jorik Roelofsen

Vakdocent gym

Aanwezig
Dinsdag en woensdag

Christien Sielias

Leerkracht groep 1/2N

christien@johan-frisoschool.nl

Aanwezig:
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Eefke van de Sluis

Leerkracht groep 3Z

eefke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig:
Maandag t/m donderdag

Jolanda van Soest

Leerkracht groep 7/8Z

jolanda@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Gees van Son

Ondersteunend medewerker

Aanwezig
Dinsdag

.

Invalleerkracht

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Annette Visser

Leerkracht groep 4/5Z

annette­­­­­­@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Marian Vonk

Leerkracht groep 1/2Z

marianv@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag en vrijdag

Jeannette Wiggerman

Leerkracht groep 3/4N

jeannette@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Rolinka van der Woude

Leerkracht groep 3/4N en 4/5N

rolinka@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag