Wie zijn wij?

Op de Johan Frisoschool nemen wij allemaal graag onze eigen verantwoordelijkheid in het leer- en ontwikkelproces van de kinderen. Ons team bestaat uit meer mensen dan alleen zij die voor de klas staan. Samen staan we voor goed onderwijs in een rustige, veilige en schone omgeving. Ontdek met wie je kind te maken krijgt. Iedereen doet ertoe in onze schoolgemeenschap. De leerkrachten en onderwijsassistenten in het overdragen van kennis en vaardigheden op de kinderen. De gymleraar in het voldoende laten bewegen van de kinderen. De IB’ers in de extra begeleiding wanneer een kind extra zorg nodig heeft.

De conciërges in het aanbieden van een schoolgebouw waar alles op orde is. De schoonmakers in het spik en span maken van de lokalen, gemeenschapsruimtes en gangen. De directeur in het leiding geven aan de locaties en schoolorganisatie. 

Samen creëren we de veilige leeromgeving die je zoon of dochter nodig heeft om zich verder te ontwikkelen. Met wie je kind te maken heeft, ontdek je door foto’s van onze teamleden te bekijken.

Tessa Sterk

Leerkracht groep 1/2N

tessa@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag en dinsdag

Carin Crone

Leerkracht groep 7N Bovenbouwcoördinator

carin@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Marieke van Haeringen

Onderwijsassistent

marieke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Frouke van Hardeveld

Leerkracht groep 1/2N

frouke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Donderdag t/m vrijdag

Marcella Heesen

Intern Begeleider Leerkracht plusgroep

marcella@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m donderdag

Marianne Hijnekamp

Onderbouwcoördinator Leerkracht groep 1/2N

marianne@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Manet Verwey

Interim Directeur

directie@johan-frisoschool.nl
manet@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Drie wisselende dagen per week

Anette Huurman

Leerkracht groep 3Z

anetteh@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Teun van IJzendoorn

Conciërge

teun@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Thea de Kam

Leerkracht groep 5/6N

thea@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Robin Kant

Leerkracht groep 8N en 78Z

robin@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Hanneke van Dijk

Leerkracht groep 4/5Z

hanneke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Ep Maalderink

Lid Managementteam Leerkracht groep 5/6Z en 5/6N

ep@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Rebecca de Visser

Leerkracht groep 8N

rebecca@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Marjolein van de Peppel

Leerkracht groep 3Z

marjolein@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Bibeth Plantinga

Leerkracht groep 1/2Z

bibeth@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Christien Sielias

Leerkracht groep 1/2N

christien@johan-frisoschool.nl

Aanwezig:
Woensdag t/m vrijdag

Eefke van de Sluis

Leerkracht groep 3N

eefke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig:
Maandag t/m donderdag

Linda van Buuren

Leerkracht groep 56Z

lindavb@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m Woensdag

Annette Visser

Leerkracht

Marian Vonk

Leerkracht groep 1/2Z

marianv@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag en vrijdag

Jeannette Wiggerman

Leerkracht groep 3/4N

jeannette@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m woensdag

Femke van de Bovenkamp

Leerkracht groep 3N

femke@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag

Vacature

Leerkracht bovenbouw

Aanwezig
Woensdag t/m vrijdag

Stefan Gerressen

Vakdocent gym

Aanwezig
Donderdag

Jorik Roelofsen

Vakdocent gym

Aanwezig
Dinsdag en woensdag

Priscilla Massop

Onderwijsassistente

priscilla@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag, dinsdag, donderdag

Johanna van de Scheur

Onderwijsassistente

johanna@johan-frisoschool.nl

Aanwezig
Maandag t/m vrijdag